Ковані гаражні ворота першими зустрічають гостей і є візитною карткою ділянки і будинку, відображаючи смак і почуття стилю власника. Обраний стиль воріт показує чи не характер власника, згідно з стилем кування відображаючи в модерні почуття вишуканості та стилю, в строгій геометрії любов до порядку, в витіюватих вензелів прагнення до прекрасного. Солідні, міцні – гідні будь-яких розгорнутих воріт, ворота які повинні бути в обов’язковому порядку.

Розкривні ковані гаражні ворота є класичним видом воріт, існуючим вже тисячоліття. Простота конструкції, а також відносно низька вартість воріт і хвірток робить розсувні ворота найпопулярнішими воротами на території України. До недоліків розкривних  кованих воріт можна віднести необхідність очищення снігу взимку в секторі відкривання воріт. Перевагами воріт є прийнятна ціна, простота конструкції і комплектуючих, надійність механізмів і фурнітури.

Надійність і якість – це головні критерії, які ми ставимо перед своїми гаражними воротами. Ми завжди раді допомогти нашим улюбленим клієнтам!